Блог
08.02.2019

Павербанк Saber від Romeo Power зможе тримати зарядженим навіть ноутбук

Розробник Romeo Power анонсував вихід зарядного девайса мрії. Це довгастий Saber, що працює за власною запатентованою компанією технологією управління потужністі. Компактний зарядний пристрій здатний підтримувати в дорозі навіть працюючий ноутбук. 

Компанія Romeo Power була створена інженерами і дизайнерами, які працювали на SpaceX, TeslaSamsungApple і Amazon. І представлений персональний зарядний блок Saber розроблений на основі тієї ж технології, яка використовується для стаціонарних зарядних станцій і електричних транспортних засобів. Тільки на ній одній компанія вже встигла підняти 30 мільйонів доларів.

Щоб зарядити павербанк повністю, достатньо двох годин. Він маує потужність в 86 ват. Як запевняють розробники блок здатний 2 рази повністю зарядити батарею практично будь-якого ноутбука, 2-4 рази   — планшета, 10 раз   — смартфона. Такий девайс може стати справжнім помічником, якщо ви віддаєте перевагу працювати або просто змушені зависати з ноутбуком в кафе, де не на всіх охочих не вистачає розеток.

Для заряду передбачено кілька різних роз'ємів:   Variable AC, USB-C і два USB. Заряджати можна абсолютно будь-який пристрій з вхідною потужністю нижче 90 ват. Хоч MacBook, хоч смартфон, хоч дрона або фотоапарат. Saber може одночасно заряджати до чотирьох девайсів. Передбачено захист від попадання всередину пилу і води, так що користуватися ним можна навіть на пляжі. Важить блок трохи менше одного кілограма. Для таких можливостей це    зовсім не багато.

Завдяки технології управління потужністю пристрій розрізняє підключення девайси. Блок автоматично подає саме ту потужність, яка необхідна для вашого ноутбука або смартфону. Павербанки доступні в синьому, червоному або чорному кольорах.

Інші новини:

13 березня 2019
Galaxy Fold: особливості першого у світі гнучкого смартфону
20 лютого компанія Samsung представила три свіжих моделі S10, а також перший складаний смартфон S
13 березня 2019
Sony представила смартфони Xperia 10, Xperia 10 Plus та Xperia 1, які мають "кінематографічний" екран 21:9
Компанія Sony представила нові смартфони середньої цінової категорії Xperia 10 і Xperia 10 Plus,
08 лютого 2019
Компанія Apple представить три нові моделі iPhone в 2019 році.
У 2019 році з'явиться три нових легендарних моделей iPhone від Apple.