Блог
08.02.2019

Представлено масштабний апдейт месенджера Viber

Для популярного месенджера Viber вийшов масштабний апдейт до версії 10. Одним з головних нововведень став повністю оновлений інтерфейс, що спрощує процес використання програми. Крім того, розробники підвищили швидкість надсилання повідомлень у два рази й посилили захист особистої інформації.
Оновлений інтерфейс Viber спрощує орієнтацію в додатку, полегшуючи тим самим доступ до різних функцій. Всі особисті та групові чати, чат-боти й спільноти тепер будуть доступні в головному списку діалогів. В окрему вкладку були винесені останні виклики, список контактів, а також дзвінки Viber Out.

Розробники додали підтримку чатів з прихованими номерами — це дозволяє спілкуватися в месенджері без обміну телефонними номерами. При цьому користувач може бути впевнений, що при спілкуванні з незнайомими людьми в спільнотах він не піддає ризику персональні дані. Для початку листування достатньо скопіювати ім’я користувача, наприклад, зі списку учасників чату.

Групові дзвінки в Viber дозволяють телефонувати п’ятьом користувачам одночасно. Зробити це можна, підключивши співрозмовника до активного виклику або зробивши новий і додавши до нього учасників. Зараз такі виклики доступні тільки в форматі аудіо, але в майбутньому з’являться відеочати. Також буде збільшено число користувачів групових аудіодзвінків.

 

Інші новини:

13 березня 2019
Galaxy Fold: особливості першого у світі гнучкого смартфону
20 лютого компанія Samsung представила три свіжих моделі S10, а також перший складаний смартфон S
13 березня 2019
Sony представила смартфони Xperia 10, Xperia 10 Plus та Xperia 1, які мають "кінематографічний" екран 21:9
Компанія Sony представила нові смартфони середньої цінової категорії Xperia 10 і Xperia 10 Plus,
08 лютого 2019
Компанія Apple представить три нові моделі iPhone в 2019 році.
У 2019 році з'явиться три нових легендарних моделей iPhone від Apple.