Блог
08.02.2019

Компанія Apple представить три нові моделі iPhone в 2019 році.

У 2019 році з'явиться три нових легендарних моделей iPhone від Apple. При цьому планується, що одна з них буде оснащена LCD-екраном. Про це повідомляє The Wall Street Journal. Повідомляється, що нові iPhone будуть преміальних і стандартних моделей. Перша буде оснащена потрійною камерою на задній панелі, інші - подвійними камерами. При цьому в більш бюджетної моделі все ще збережеться LCD-екран.

А ось вже в наступному, 2020 році Apple може відмовитися від нього повністю та перейти на оснащення дисплеїв з технологією органічних світлодіодів (OLED). На сьогоднішній день ці дисплеї використовуються в моделях XS. Вважається, що вони мають більш високу контрастність порівняно з більш дешевими рідкокристалічними екранами.

Зазначимо, що новітні на сьогоднішній день смартфони від Apple - iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR - не виправдали надій і не користувалися очікуваним попитом. В 2019 році, вже 2 січня, Apple знизила прогноз квартальної виручки вперше майже за два десятиліття, зазначивши більш слабкі, ніж очікувалося, продажі на ключових emerging markets, включаючи Китай.

Другие новости:

13 марта 2019
Galaxy Fold: особливості першого у світі гнучкого смартфону
20 лютого компанія Samsung представила три свіжих моделі S10, а також перший складаний смартфон S
13 марта 2019
Sony представила смартфони Xperia 10, Xperia 10 Plus та Xperia 1, які мають "кінематографічний" екран 21:9
Компанія Sony представила нові смартфони середньої цінової категорії Xperia 10 і Xperia 10 Plus,
08 февраля 2019
Представлено масштабний апдейт месенджера Viber
Для популярного месенджера Viber вийшов масштабний апдейт до версії 10.